Horský park
3 min peši
Hrad 15 min
peši
Centrum
5 min autom
Obchvat 3 min autom
LUKRATÍVNA LOKALITA

LUKRATÍVNA LOKALITA

Využite všetky výhody lokality. Okolitá príroda sa pre vás stane znamenitým zdrojom životnej energie a miestom, kde načerpáte silu, zbavíte sa únavy a stresu všedných dní. Rezidencie MACHNÁČ sa nachádzajú na Drotárskej ulici, v jednej z najpokojnejších a najtichších častí Bratislavy. Čaro projektu dodá plánovaná revitalizácia okolia, výsadba 146 stromov, 1 127 krovín a kvetinových záhonov. V tesnej blízkosti sa nachádza chránený prírodný areál Horský park, ktorý predstavuje najväčšiu parkovú plochu v Bratislave.
PRESTÍŽ A BEZPEČNOSŤ

PRESTÍŽ A BEZPEČNOSŤ

V tejto prestížnej časti Bratislavy sa nachádzajú sídla zahraničných zastupiteľstiev, osobností z oblasti zahraničných služieb, politiky, vedy a kultúry. Preto je tu nepretržite kladený dôraz na vysokú bezpečnosť a nadštandardnú starostlivosť o prístupové cesty.
mapa

DOSTUPNOSŤ

Lokalita sa vyznačuje výbornou pešou i dopravnou dostupnosťou. Do historického centra mesta sa autom dostanete za 5 minút. Obrovskou výhodou pre automobilovú dopravu je aj priame napojenie na diaľničný obchvat. Dopravné napojenie z ôsmich rôznych smerov umožňuje bezproblémový prístup aj za kolíznych situácií (rekonštrukcie, havárie, dopravné zápchy, kalamity a pod.)


horsky park

HORSKÝ PARK

V tesnej blízkosti sa nachádza rozsiahly lesopark Horský park s rozlohou až 23 hektárov. Je špecifický tým, že je situovaný prakticky v strede mesta a pritom disponuje takmer nedotknutým prostredím s pôvodnou flórou a faunou. 

Dnes k parku patrí neodmysliteľne aj historická horáreň Horský park, ktorá sa stala vyhľadávaným miestom odpočinku, stretávania sa ľudí a originálnym kultúrnym centrom Bratislavy. Jej súčasťou je aj záhrada s detským ihriskom a Libresso s vynikajúcou kávou a tradičnými bratislavskými orechovými a makovými rožkami. V lete sa tu konajú rôzne kultúrno-spoločenské podujatia. To je bývanie o akom ste vždy snívali.