Najlepšie sú informácie z prvej ruky. Majitelia bytov, ktorí si kúpili byt Rezidencie MACHNÁČ, svoje rozhodnutie neľutujú. Naopak! O svoje pocity z výhodnej kúpy sa radi podelili. Až 95% z opýtaných by odporučili bývanie v Rezidencie MACHNÁČ! 

Po dlhom hľadaní vhodného 4-izboveho bytu ma zaujala ponuka bytov v Rezidencie Machnáč. Rozloha a vynikajúce dispozičné riešenia bytov ma okamžite oslovili. Keďže som architektka, boli práve tieto parametre pre mňa veľmi dôležité. Priestory v týchto bytoch na Machnáči sú skutočne výborne a účelne navrhnuté – ponúkajú variabilitu zariadenia, dostatok miesta na rôzne úložné priestory aj dostatok súkromia. Veľmi dobre je riešený najmä priestor kuchyňa - obývačka. Z môjho pohľadu je rozhodujúca využiteľnosť priestoru a samozrejme lokalita. Teším sa, že budem mať obchod hneď pri dome a spoločne s deťmi môžeme sadnúť na bicykel a vydať sa rôznymi smermi do okolitej prírody,“ uviedla majiteľka bytu, architektka Zuzana Kováčová.
Očakávali sme pekné výhľady. Keď sme v rámci kontrolného dňa boli na stavbe, zo skutočných výhľadov sme boli fakt nadšení! V okolí nás príjemne prekvapilo množstvo zelene, na Bratislavu skutočne neobvyklé.“

„V oblasti stavebníctva pôsobím už vyše 27 rokov a výstavbu som dozoroval už pri viac ako 20 projektoch. Keď som dostal do rúk projektovú dokumentáciu Rezidencie MACHNÁČ, bolo mi jasné, že túto šancu na kvalitné bývanie v jednej z najprestížnejších a najtichších lokalít v meste si nemôžem nechať ujsť. Som si istý, že kúpa bytu na Machnáči je výhodná investícia, ktorá sa v budúcnosti bude výrazne zhodnocovať,“ hovorí stavbyvedúci Rezidencie MACHNÁČ Ing. Jozef Kis.