Anketa na výber vzorového bytu ukončená! Ďakujeme za vaše hlasy.

Na základe hlasovania, ktoré prebiehalo na tejto stránke od 24. júla mali možnosť návštevníci zahlasovať za jeden z troch štýlov vzorového bytu – Vintage, Classic či Modern. Do dnešného dňa bolo zaznamenaných v ankete viac ako 700 hlasov. Vašu priazeň a najviac hlasov (397) získal štýl Modern, ktorý bude v najbližších dňoch zrealizovaný v jednom z 4-izbových bytov v projekte Rezidencie MACHNÁČ. Na jeho obhliadku vás srdečne pozývame.

Bonus pre majiteľov bytov v Rezidenciách MACHNÁČ
Každý kto zahlasoval za jeden z troch interiérov mal možnosť po odoslaní kontaktných údajov získať obratom na e-mail zľavovú poukážku na nákup v interiérovom štúdiu Leardo so zľavami až do výšky 15 %. Túto lákavú ponuku využilo až 81 majiteľov či budúcich majiteľov bytov v projekte Rezidencie MACHNÁČ.

Lepšie raz vidieť, ako viac krát počuť!
Už koncom októbra vás radi privítame v našom vzorovom byte zariadenom v modernom štýle, ktorého základom budú jednoduché a elegantné línie, farebné kontrasty, trendové tvary a využívanie najnovších dizajnových postupov a materiálov. Vybraný štýl vystihuje moderných ľudí „mestského“ typu, ktorí vyhľadávajú oddych po práci a zároveň hľadajú inšpiráciu pre svoj aktívny život. Tento interiér si získa priaznivcov, ktorí obľubujú čistotu, usporiadanosť a jemnosť. Často sa tento štýl vyznačuje práve svojou neutralitou, nie je studený, ani hrejivý. Je mu blízky minimalizmus. Lokalita Rezidencie MACHNÁČ v tomto ohľade spĺňa všetky požiadavky, a tak výnimočná adresa získa aj výnimočný interiér, do ktorého sa budete radi vracať každý deň.

Dohodnite si obhliadku už teraz na čísle 0911 77 99 00.