Majitelia rezidencií MACHNÁČ sa tešia! Novostavba získala certifikát „Quality Austria“

V realitnom biznise platí jedno pravidlo! Záujem o nehnuteľnosť by mala ovplyvniť hlavne kvalita novostavby. Koľko je ale v Bratislave kvalitných bytových projektov, kde developeri dôsledne prehodnocujú každý parameter výstavby? Fenomén, akým kvalita bývania istotne je, sa v súčasnosti stáva témou číslo jedna aj v Rezidencie MACHNÁČ!
 
20. októbra bol spoločnosti ZIPP BRATISLAVA, s.r.o., generálny dodávateľ stavby Rezidencie MACHNÁČ, udelený medzinárodne uznávaný certifikát Quality Austria - Systém manažérstva kvality v súlade s požiadavkami štandardu ISO 10006:2003.

 Certifikát na stiahnutie

„Pri výbere generálneho dodávateľa stavby sme zohľadňovali predovšetkým odbornosť, spoľahlivosť, využitie technológií a materiálov, ktoré v konečnom dôsledku ocenia všetci majitelia bytov. Našou prioritou je ponúknuť budúcim obyvateľom rezidencií tú najvyššiu kvalitu. Precíznosť výstavby, dodržanie zmluvných termínov a spokojnosť majiteľov bytov počas realizácie klientskych zmien sú veľkou referenciou. Veľmi sa teším, že získanie certifikátu „Quality Austria“ nám napomôže zabezpečiť jedinečnú konkurencieschopnosť a ponúknuť slovenskému zákazníkovi nadštandardné bývanie, ktoré spĺňa i tie najnáročnejšie medzinárodné kritéria na kvalitu,“ uviedol Michal Mrník, zástupca developera Rezidencie MACHNÁČ.