Darčekový poukaz - Romantický pobyt na zámku


Zabudnite na svet! V Rezidencie MACHNÁČ teraz môžete získať darčekový poukaz a zažiť vôňu romantiky unikátneho hotelového konceptu Chateau Herálec Boutique Hotel Spa by L OCCITANE

Čarokrásny päťhviezdičkový zámok je jedným z bezpochyby najromantickejších zámkov a je tou správnou voľbou pre vás a vašich milovaných. Jedinečná ponuka na 2 noci v 5* Boutique Hotel Spa by L´OCCITANE Chateau Herálec platí pre prvých 20 zákazníkov, ktorí podpíšu zmluvu o budúcej kúpnej zmluve bytu v Rezidencie MACHNÁČ. Máte jedinečnú možnosť výberu z izieb Grande Double Room DeLuxe alebo Luxury Double Room (podľa aktuálnej dostupnosti). Pobyt zahŕňa dve noci pre dve osoby s raňajkami a WELLNESS & SPA v celkovej hodnote 560 Eur. Možnosť využitia kupónu na pobyt je platný do konca marca 2015.

Čaro prostredia

Atmosféra zámku na vás bude dýchať svojou minulosťou prepojenou so súčasnosťou. Vôňa rozkvitnutých orgovánov a rozľahlosť anglického parku nabáda na prechádzky krásnou okolitou prírodou a na čerstvom vzduchu. Piknik, alebo uvoľnené posedenie v krásnom prostredí len podnieti blízkosť s vašimi milovanými. 

Gurmánsky zážitok nielen pre zaľúbených

Okrem nezabudnuteľného ubytovania je prvotriedny servis, to, na čo sa môžete v zámku Chateau Herálec Boutique Hotel & Spa by L´OCCITANE spoľahnúť. Chcete potešiť svoju polovičku dobrým jedlom, alebo priam gurmánskym zážitkom? Pre labužnícke jazýčky sú priestory zámku priam stvorené. Chateau Herálec ponúka v štýlovej zámockej reštaurácii HONORIA delikátnu gastronómiu bez chemických prísad a ochucovadiel pripravenú z čerstvých surovín. Chuť a vôňu pripravených jedál dopĺňa široký výber lahodných vín z archívnej zámockej vínnej pivnice. Špecialitou Chateau Herálec je zbierka francúzskych vín z oblasti Bordeaux, jedna z najväčších zbierok tohto druhu v Čechách. 


Rozmaznávajte svoje telo v Spa by L´OCCITANE

Na okolitý svet jednoznačne zabudnete v teplých bublinkách jacuzzi v zámockej veži a v prvých Spa by L´OCCITANE, kde sa o vás postará nielen profesionálny tím, ale i jedna z najkvalitnejších prírodných kozmetík pochádzajúca priamo z francúzskej oblasti Provence. Nechajte sa rozmaznávať a uvoľnite svoje zmysly. 


Virtuálnu prehliadku zámku nájdete na www.chateauheralec.com