Obrovský potenciál v sebe skrývajú nehnuteľnosti s neopakovateľnými výhodami. Ak sa budete riadiť desatorom správneho výberu svojej nehnuteľnosti, máte vyhrané! Predsa koľko súčasných ponúk na bývanie spĺňa i tie najnáročnejšie požiadavky?

1/ Lokalita – je to asi jediný atribút, ktorý nemôžete zmeniť. Lukratívna lokalita pri Horskom parku v centre mesta a navyše bývanie v srdci prírody umocnia dlhodobý komfort vášho bývania. V tejto prestížnej časti Bratislavy sa nachádzajú sídla zahraničných zastupiteľstiev, osobností z oblasti zahraničných služieb, politiky, vedy a kultúry. Preto je tu nepretržite kladený dôraz na vysokú bezpečnosť. 
2/ Investícia a dlhodobá perspektíva - choďte na istotu! Rezidencie Gaštan, Jaseň, Javor a Jedľa ponúkajú slnečné a dispozične dobre riešené 2-izbové, 3-izbové a 4-izbové byty s výmerou od 63,07 do 114,48 m2. Máte tak jedinečnú šancu vybrať si ten najlepší byt za najvýhodnejšiu cenu.

3/ Dispozičné riešenie bytov – kto z nás by nechcel bývať v nadštandardných presvetlených a veľmi pekne priestorovo riešených bytoch? Atraktivita bytov rastie, ak byty navyše ponúkajú dostatok miesta a možnosť klientskych zmien.
4/ Občianska vybavenosť a dopravná dostupnosť – lokalita sa vyznačuje výbornou pešou i dopravnou dostupnosťou. Do centra mesta sa dostanete len za 5 minút. V okolí rezidencií sa nachádzajú školy a škôlky, zdravotné zariadenia, supermarkety či  zástavky MHD.

5/ Trávenie voľného času – predstavte si nekonečné možnosti aktívneho i pasívneho odpočinku v blízkej prírode. Láka Vás turistika, kultúrne podujatia, historické pamiatky, cyklistické trasy, športové zariadenia, lezecké steny či blízkosť ZOO?
6/ Možnosť parkovania - v rámci objektov Rezidencie MACHNÁČ sú v ponuke parkovacie miesta, ktoré sú situované v podzemných garážach a v okolí rezidencií. 

7/ Energetická úspora – vyhľadávané sú objekty, ktoré sa z hľadiska energetického kritéria zaraďujú do energetickej triedy B,  t. j. budovy s nízkou spotrebou energie.
8/ Cena – podľa údajov NBS z II. štvrťroka 2013 sa pokles cien bytov v Bratislave zastavil. Ideálny čas na výhodnú investíciu do nehnuteľnosti. 

9/ Investori a partneri projektu – to či raz budete bývať môže ovplyvniť aj fakt, či na projekte spolupracujú skúsení odborníci a dôveryhodní partneri. Finančným partnerom projektu Rezidencie MACHNÁČ je Tatra banka a. s. Finanční investori STRABAG a Tatra real sú zároveň odbornými garantmi projektu. Predajcom projektu je maklérska kancelária PonukaByvania.sk
10/ Keď vás nehnuteľnosť chytí za srdce - dnes nie je prestíž mať služby osobného vrátnika. Výnimočnými sa stavajú byty zabezpečujúce pocit, že bývate v lone prírody. Domov je tam, kde sa cítite dobre. V Rezidencie MACHNÁČ si spolu s bytom kupujete navyše aj komfort, ktorý oceníte až keď sa v ňom ocitnete.