REZIDENCIE MACHNÁČ, S. R. O. – STAVEBNÍK BYTOVÉHO KOMPLEXU REZIDENCIE MACHNÁČ.

FINANČNÍ INVESTORI A PARTNERI STRABAG A TATRA REAL SÚ ZÁROVEŇ ODBORNÍ GARANTI PROJEKTU.

strabag

STRABAG Development, s. r. o.

je dcérskou spoločnosťou popredného európskeho stavebného koncernu STRABAG. V  roku 2012  so 73 600 spolupracovníkmi realizoval výkony v hodnote 12,8 miliárd eur. STRABAG  so svojimi dcérskymi spoločnosťami, zastúpenými na väčšine kontinentov, podniká v oblasti pozemných stavieb, inžinierskych stavieb, dopravných stavieb a ako  investor a developer projektov na bývanie.

tatra real

TATRA REAL, a. s

bola založená v roku 1992. Počas pôsobenia na slovenskom realitnom trhu sa činnosť realitného sprostredkovateľa rozšírila o aktivity, najmä o investičnú a developérsku činnosť, za ktorou stoja viaceré úspešné projekty rezidenčného, obchodného a administratívneho developmentu.

tatra banka

FINANCUJÚCA BANKA
Tatra Banka, a. s.

vznikla v roku 1990 ako prvá súkromná banka na Slovensku. V súčasnosti je treťou najväčšou a dlhodobo najefektívnejšou bankou na Slovensku. Tatra Banka si každoročne zachováva pozíciu lídra v mnohých oblastiach, čo potvrdzujú aj prestížne medzinárodné ocenenia.

ponuka byvania

PREDAJNÉ MIESTO
PonukaByvania.sk

maklérska kancelária, špecializujúca sa na predaj rezidenčných nehnuteľností v Bratislave a okolí. Poskytuje nadštandardné sprostredkovateľské, finančné a právne služby v oblasti realít.